Specjalistyczna konferencja licencyjna dyscypliny skoków

Nadesłany przez Beata Supeł 14.04.2009 13:00 (990 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Szkolenie kadr

W dniach 28-29 kwietnia w KJ Aromer odbędzie się szkolenie licencyjne dla trenerów i instruktorów sportu w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Szkolenie poprowadzi wybitny szkoleniowiec Hubert Szaszkiewicz, srebrny medalista Mistrzostw Polski z 1979r, były trener kadry narodowej w skokach.Zapraszamy do udziału w szkoleniu zarówno trenerów, jak i zawodników oraz wszystkie osoby zainteresowane poszerzeniem swoich wiadomości w zakresie:

  • dosiadu  (przypomnienie prawidłowego dosiadu, korygowanie błędów, używanie pomocy, ćwiczenia korygujące błędy, równowaga jeźdźca)
  • jazdy (na wprost, w zakręcie, w parkurze, między przeszkodami)
  • rozwiązywania problemów instruktorów (z jeźdźcem, z końmi)

Szkolenie rozpoczyna się w dniu 28 kwietnia o godzinie 10:00 w świetlicy klubu jeździeckiego Aromer. Koszt udziału wynosi 100 zł (dwa dni szkolenia i obiad). Do udziału zapraszamy również zawodników z końmi - liczba miejsc ograniczona, przy czym pierwszeństwo mają medaliści HMWiM.

 

Zapisy, warunki uczestnictwa z końmi oraz dodatkowe informacje dostępne są u koordynatora szkolenia z ramienia Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego - Katarzyny Widalskiej - katarzyna.widalska@wmzj.waw.pl

Program Konsultacji:

Dzień pierwszy
Dosiad

a/przypomnienie
b/korygowanie błędów
c/używanie pomocy
d/ćwiczenia korygujące błędy
e/równowaga jeźdźca /w odniesieniu do równowagi konia/

Jazda

a/na wprost
b/w zakręcie
c/w parkurze, między przeszkodami

Dzień drugi
Problemy instruktorów

a/ z jeźdźcem
b/ z końmi

Omawianie i rozwiązywanie konkretnych przykładów.

Tagi: Skoki   szkolenie   kadry   licencje   trenerzy   instruktorzy  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks