Mistrzostwa Polski w Skokach 2009 w Żywcu odwołane

Nadesłany przez Michał Wróblewski 13.05.2009 15:40 (895 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki

Ze względu na niedotrzymanie warunków umowy przez organizatora uchwałą Zarządu Polskiego Związku Jeździeckiego Mistrzostwa Polski w Skokach 2009 w Żywcu zostały odwołane.

Jednocześnie Zarząd PZJ ogłasza konkurs ofert na zorganizowanie Mistrzostw Polski w Skokach 2009 w terminie 24 - 26 lipca 2009 r.

 

Oferty prosimy nadsyłać do biura PZJ do dnia 22 maja br.

 Zarząd PZJ wyraża ubolewanie z powodu konieczności podjęcia tak drastycznej decyzji. Jednocześnie Zarząd prosi ewentualnych organizatorów - oferentów o zwrócenie szczególnej uwagi na następujące zagadnienia:

  • Mistrzostwa mają być rozgrywane w tym samym terminie tj. 24 - 26 lipca 2009 r. i miejscu w trzech kategoriach wiekowych: seniorów, młodych jeźdźców i juniorów;
  • Konieczność zapewnienia odpowiedniej jakości podłoża oraz warunków stajennych dla koni.   
  • Minimalne pule nagród zgodnie z Regulaminem Skoków w MP Seniorów - 50.000,- zł , MP Młodych Jeźdźców - 30.000,- zł. , MP Juniorów - 30.000,- zł  przy maksymalnych opłatach wpisowego od konia w MP Seniorów - 600,- zł oraz MP Młodych Jeźdźców i Juniorów - 500,- zł.
Tagi: Skoki   konie   mistrzostwa   Polska   konkurs   oferty   przeszkody  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks