Szkolenie licencyjne w dyscyplinie ujeżdżenia

Nadesłany przez Michał Wróblewski 13.07.2009 17:50 (956 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Szkolenie kadr

Zarząd WMZJ we współpracy z PZJ zaprasza na organizowane w dniach 10 - 11 sierpnia (poniedziałek-wtorek) w Gościeńczycach k. Grójca szkolenie licencyjne w dyscyplinie ujeżdżenia dla instruktorów i trenerów PZJ. Szkolenie prowadzić będzie Pani Małgorzata Hansen, trener II klasy, międzynarodowy sędzia w dyscyplinie ujeżdżenia.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt z koordynatorem szkolenia - Katarzyną Widalską (katarzyna.widalska@wmzj.waw.pl), ponieważ warunkiem organizacji kursu jest zebranie min. 15 osobowej grupy.
Koszt udziału w szkoleniu wynosi 100zł i obejmuje dwudniowe szkolenie wraz z wyżywieniem (obiad, kawa, herbata). Chętni do udziału w szkoleniu wraz z koniem proszeni są o przesłanie  zgłoszenia mailem.

Na kurs zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane podniesieniem swojej wiedzy i kwalifikacji w tej dyscyplinie.

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks