Michałek pnie się do góry - Boekelo CCI 3*

Nadesłany przez Admin 12.10.2009 12:50 (971 odsłon) Więcej wpisów tego autora
WKKW

Ostatnia tegoroczna międzynarodowa konfrontacja w WKKW z udziałem naszych seniorów przeszła do historii. Na odbywających się w miniony weekend 9 - 11 października br. zawodach CCI 3* w Boekelo Marcin Michałek na Magnolii zajmując 76 miejsce uzyskał wynik kwalifikacyjny. Niestety nie powiodło się pozostałym polskim reprezentantom. Paweł Warszawski dosiadający Fazera odnotował za duże spóźnienie w krosie, a Łukasz Kaźmierczak z Izalco na skutek dwóch wyłamań nie ukończył przebiegu.
Największe nadzieje kibice WKKW wiązali z parą Paweł Spisak - Wag.
Tymczasem przed startem stwierdzono u w/w konia ropę w kopycie, co udaremniło optymalne zamknięcie sezonu.

Teraz czekamy na Finał Pucharu Polski, który - jeśli aura dopisze - rozegrany zostanie w Walewicach 16 - 18.10.2009 oraz mityng testowy dla naszych młodych jeźdźców we włoskim Cameri 24 - 26.10.2009.

Tagi: zawody   WKKW   międzynarodowe  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks