Dialog wokół SOS dla Stad

Nadesłany przez Michał Wróblewski 17.11.2009 11:10 (924 odsłon) Więcej wpisów tego autora
PZJ

Od ponad dwóch miesięcy trwa dyskusja dotycząca istnienia państwowych Stad Ogierów - ich obecnej kondycji oraz przyszłej formy organizacyjnej. Pojawia się coraz więcej sensownych głosów, które z czasem miejmy nadzieję przekute zostaną na wymierne, zdroworozsądkowe, przeobrażenia strukturalne. O zainteresowaniu tematem świadczy choćby powiększające się grono partnerów akcji SOS dla Stad, której to stronę www.sosdlastad.pl odwiedziło już ponad 10.000 gości, oddających głos poparcia.
Może ów fakt - coraz szerszego dialogu społecznego - nie pozwoli decydentom zmarginalizować problemu. Nie stać Polski, jako blisko 40 milionowego Kraju leżącego w środku Europy, na zaprzepaszczenie tego bezcennego majątku, świadczącego o bogatej i głęboko zakorzenionej kulturze hipologicznej. Ta substancja - wspaniałe kompleksy pałacowo-parkowe, perły architektury hodowlanej - potrzebuje pomocy, dlatego liczy się każda pozytywna reakcja wobec niniejszej inicjatywy. Pamiętajmy - los Stad Ogierów leży w naszych rękach!  

Michał W. Kowalski

Tagi: konie   stada  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks