Rodzynki polskiej hodowli na CDI-W

Nadesłany przez Michał Wróblewski 18.11.2009 22:10 (881 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Ujeżdżenie

W miniony weekend (13-15 listopada) na terenie klubu Kuźnia Nowowiejska k. Żyrardowa rozegrane zostały zawody ujeżdżeniowe rangi CDI-W 3*. Przyniosły one polskiemu jeździectwu i hodowli sporo powodów do dumy. Większość konkursów zakończyła się triumfem naszych reprezentantów. 

Do grona bezsprzecznych bohaterów należała para Katarzyna Milczarek i Ekwador (Heraldyk xx/ Enigma po Corofino), która to wygrała niedzielne Grand Prix Freestyle oraz okazała się najlepszą w przekroju dużej rundy. Tym samym wspaniały siwy Ekwador rasy SP został laureatem nagrody Polskiego Związku Hodowców Koni - dla najwyżej sklasyfikowanego konia polskiej hodowli. Ponadto zdobywcami  nagrody PZHK zostali jeszcze: Czantoria sp (Roland/ Cedra po Cedros) dosiadana przez Teresę Tomaszewską oraz Fides wlkp. (Komandor/ Forpoczta po Arlet) startujący pod Kazachem Rushatem Sabitovem.

 

Trzymamy kciuki za polskie konie.
Michał W. Kowalski

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks