Rejestracja i licencjonowanie w PZJ w 2010 r.

Nadesłany przez Michał Wróblewski 22.12.2009 23:30 (882 odsłon) Więcej wpisów tego autora
PZJ

W naszym serwisie zostały opublikowane zasady i procedury rejestracyjno - licencyjne, które będą obowiązywały w 2010 r. Nie odbiegają one w zasadniczy sposób od tych, do których zdążyliśmy przyzwyczaić się od kilku lat.Zaproponowaliśmy nowe wersje niektórych druków, które publikujemy w formie aktywnych dokumentów word, co powinno ułatwić ich wypełnianie.

Nie uległy zmianie stawki opłat na rzecz PZJ, oprócz dotyczących organizatorów zawodów - te zmiany wynikają ze zmienionych regulaminów rozgrywania zawodów w poszczególnych dyscyplinach.

Jednak najciekawszą, wartą zwrócenia uwagi sprawą jest nowa, rozbudowana oferta ubezpieczenia licencjonowanych zawodników, przygotowana przez TU WARTA. Polecamy.

Tagi: licencje   PZJ   rejestracje   ubezpieczenia   regulaminy  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks