HZO-B2* i HZO-B3* (el. HPP) Leszno - komunikat KO

Nadesłany przez Konrad Rychlik 03.02.2010 15:00 (933 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki

Komitet Organizacyjny Ogólnopolskich zawodów w Lesznie 12-14 luty oraz HPP 19-21 luty informuje, że na dzień dzisiejszy jest w pełni przygotowany do organizacji zawodów halowych.  1. Z parkingów, dróg dojazdowych oraz dachów zostało wywiezione ponad 5000m3 śniegu.
  2. Wszystkie dachy (hala, rozprężalnia oraz stajnie) są na bieżąco odśnieżane.
  3. Dzisiejsze opady są w tej chwili usuwane i wywożone.
  4. Hala główna, a w razie potrzeby rozprężalnia będzie ogrzewana w czasie zawodów.
  5. Podłoża na hali głównej jak i na rozprężalni są w stanie bardzo dobrym (jutro dosypujemy piasku kwarcowego i włókniny – szczególnie na rozprężalni).
  6. Zostało zamontowane dodatkowe oświetlenie 12 dużych lamp z czego będzie zadowolone SK przy prowadzeniu transmisji oraz zamontowane dodatkowe oświetlenie awaryjne na hali i rozprężalni.
  7. Obecnie i prognozowana temperatura dla Leszna do końca przyszłego tygodnia to +3 stopnie w dzień i do -2 stopni w nocy.
  8. Na czas zawodów odwołaliśmy zajęcia i wykłady studentów aby umożliwić więcej miejsc parkingowych dla uczestników zawodów.

Na pierwsze zawody zgłosiło się już ponad 180 koni, a na HPP blisko 300 koni (w tym 47 bez boksów). Dlatego prosimy o dyscyplinę w parkowaniu pojazdów a dla osób startujących na dwóch turniejach uruchomimy parking na terenie Uczelnii, chyba że ktoś na życzenie chce stać przy stajniach na drugiej stronie ulicy (chodzi o dojazd koni bez boksów).

Jedna prośba organizatora to aby zaopatrzyć się w siano (kostki) ponieważ obecnie są problemy z jego dowożeniem ze strony rolników (nie ma z balotami) oraz wziąć ze sobą dodatkowe wiadra (gdyby był problem z zamarzaniem wody). 80% stajni stałych ma obecnie temperatury od +2 do +8 stopni C (bez koni). Praktycznie wszystkie konie (na I turniej bez żadnych problemów) mają zagwarantowane stajnie stałe.

Jeżeli nic się „nadzwyczajnego” nie stanie (mróz poniżej -10 i duże opady śniegu oraz trudności z dojazdem uczestników) to jesteśmy gotowi na przyjęcie koni, a gdyby wystąpiły warunki krańcowe to poinformujemy o tym na stronie PZJ, Świata Koni i Voltahorse.

Tagi: zawody   Skoki   halowe   ogólnopolskie  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks