Odwołane HZO-B2* Leszno, 12-14.02.2010 - Komunikat KO

Nadesłany przez Konrad Rychlik 09.02.2010 14:20 (897 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki

W związku z zapowiedzią dużych opadów śniegu i zapowiadanymi zamieciami śnieżnymi w rejonie Zachodniej Polski (od czwartku 11.02 do soboty 13.02.br.) oraz z wieloma rezygnacjami w ciągu 2 ostatnich dni, zmuszeni jesteśmy odwołać pierwsze Zawody.Nie dotyczy to w chwili obecnej el. HPP-B Leszno 19-21.02.2010. Jeżeli sprawdzą się zapowiedzi dot. opadów i zamieci śnieżnych, to w najbliższy poniedziałek i wtorek mamy czas na odśnieżenie dachów i parkingów (obecnie wszystkie odśnieżone).

Opłaty wniesione na zawody 12-14 luty rozliczone zostaną w czasie el. HPP-B (80% koni powtarza się), lub przy następnych zawodach marcowych. Osoby, które nie będą uczetniczyły w najbliższym czasie w zawodach, w Lesznie prosimy o podanie drogą elektroniczną (lub faxem) numeru konta, na które mamy dokonać zwrotu wpłaconej kwoty.

Dla osób, które chciałyby w terminie: sobota i niedziela skorzystać z hali i przejechać końmi parkur (na różnych wysokościach - dotyczy tylko koni zgłoszonych na zawody 12-14.02.2010) oddajemy bezpłatnie do ich dyspozycji, ogrzewaną halę w dniach 13 i 14 luty. Prosimy tylko o kontakt telefoniczny: 0.65.5263177 lub mailowy: marlena.jozefczak@wp.pl, w celu ustalenia pozostałych szczgółów (boksy, przyłączenie do prądu, itp., wg. stawek obowiązujących na zawodach regionalnych).

Jeżeli warunki na to pozwolą, można przyjechać już w piątek (12 lutego) w godzinach popołudniowych, lub w nocy (warunki maja się poprawić od soboty 13 lutego)

Tagi: zawody   Skoki  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks