Dobra passa ujeżdżeniowców

Nadesłany przez Konrad Rychlik 09.03.2010 17:50 (1041 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Ujeżdżenie

Po sukcesie Michała Rapcewicza w Gotteborgu, tym razem sukces odniosła Katarzyna Milczarek startująca na CDI4*  Bremen. I tak w konkursie Grand Prix zajęła I miejsce z wynikiem 71,2% pokonując szereg znanych zawodników jak Ulę Salzgeber, czy Belgijkę Vicky Smits-Vanderhasselt. W konkursie startowało 19 par. Katarzyna Milczarek wybrała GP FST w którym zajęła 2 miejsce za Ulą Salzgeber,  ponownie startującą  na Herzruf's Erbe, uzyskując 77,97%. Wynik Katarzyny Milczarek to 76.95%.
Rezultaty uzyskiwane ostatnio przez amazonkę świadczą o wyraźnym wzroście poziomu, co dobrze prognozuje przed ewentualnym startem w finale Pucharu Świata i Mistrzostwach Świata w USA.

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks