Konferencja dyscypliny Skoków - Torwar 2010

Nadesłany przez Marcin Szczypiorski 09.03.2010 19:20 (1112 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią (z 2.03.2010) przedstawiamy program konferencji organizacyjno-szkoleniowej dyscypliny skoków, która odbędzie się podczas Halowych Międzynarodowych Zawodów w Skokach na terenie warszawskiego Torwaru.Konferencja została przeniesiona z Leszna (11.02.2010), kiedy to miała się odbyć w przededniu pierwszych tegorocznych zawodów ZO, odwołanych z powodu złych warunków atmosferycznych. Na konferencję, która rozpocznie się w piątek (12.03.2010) godzinie 18.00 (w sali konferencyjnej Torwaru na 2-im piętrze, sala C) zapraszamy wszystkich zainteresowanych dyscypliną skoków.

Przedstawiamy po raz drugi, nieco rozszerzony program edukacyjno - informacyjny jaki będzie realizowany podczas zawodów na warszawskim Torwarze. Przypominamy, że prawo wstępu na wykłady, spotkania mają wszyscy, posiadający wejściówkę – bilet na zawody. Osoby zainteresowane udziałem w wybranym wykładzie – spotkaniu, są proszone o zarejestrowanie się w punkcie recepcyjnym Polskiego Związku Jeździeckiego.

Wstęp na wykład – spotkanie będzie możliwy po pobraniu opaski (osobno na każdy dzień). W razie większej ilości osób niż pojemność sal konferencyjnych, o wydaniu wejściówki (opaski) będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Rejestracja na piątkowy wykład z zakresu psychologii sportu rozpocznie się od godziny 8.00 dnia 12 marca 2010.

Tagi: zawody   Skoki   międzynarodowe   konferencja   torwar  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks