Pieniądze Unii Europejskiej na szkolenie sędziów sportowych jeździectwa

Nadesłany przez Beata Supeł 05.04.2010 23:10 (1855 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Szkolenie kadr

W wyniku pozytywnej oceny Komisji Oceny Projektów i na mocy uchwały Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych został przyjęty do realizacji projekt „TEMIDA W SIODLE”, opracowany i zgłoszony przez Polski Związek Jeździecki w partnerstwie z Krajowym Stowarzyszeniem Inicjatyw.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.PZJ rozpoczął realizację projektu o wartości 613 188,- zł, w ramach którego zostaną zorganizowane kursy dla 80 sędziów 4 różnych dyscyplin jeździeckich (ujeżdżenia, skoków, wkkw i powożenia) zatrudnionych w woj. mazowieckim.  
Zapraszamy na stronę internetową projektu: www.temidawsiodle.pl, na której znajdują się m.in. szczegółowe informacje dla zainteresowanych udziałem w projekcie oraz informacje dotyczące konkursu ofert dla ośrodków jeździeckich na terenie których prowadzone byłyby działania projektu.

Tagi: Skoki   WKKW   szkolenie   ujeżdżenie   kadry   sędziowie   powożenie   kursy   programy   unijne  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks