Starty zawodników polskich 18-20.06.2010

Nadesłany przez Konrad Rychlik 18.06.2010 14:40 (1135 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Dyscypliny

Lista zawodników polskich startujących na Zawodach Międzynarodowych zagranicą



RAJDY:

 

CEI Penzinok (SVK) 18-20.06.2010

 

CEI ** 120 cm:

  1. Kamilia Tobiasz – Mu-Zahrat
  2. Marcin Tobiasz – Ester

 

CEI * 80 km:

  1. Artur Landau – Mu-Ardesz

 

WKKW:

 

CIC3* 17-20.06.2010 Luhmulen; www.luhmuehlen.de

Julia Kornaszewska / Efez

 

POWOŻENIE:

CAI 17-20.06.2010 Altenfelden; www.reitverein-altenfelden.at

 

CAI- A1

  1. Bartłomiej Kwiatek / Lokan
  2. Weronika Kwiatek / Capriola XXXIII
  3. Adrian Kostrzewa / Laszka
  4. Sebastian Bogacz / La Salle
  5. Maciej Forecki / Modenar
  6. Tomasz Jankowiak / Bogacz
  7. Mariusz Machnik / Noorman

CAI A2

  1. Jacek Kozłowski / Dziekan, Action, Lubań
  2. Waldemar Kaczmarek / Lilia, Żart
  3. Arkadiusz Górski / Raps, Karuzo
  4. Szymon John / Regolit, Ekspert

 

CAI A4

  1. Piotr Mazurek / Bakir, Bastylia. Laura, Sander, Batalia

 

UJEŻDŻENIE:

 

CDI3* Vidauban (FRA), www.domaine-equestre.com

 

  1. Michał Rapcewicz / Randon / S.Rappe

 

CDI3* Brno, Panska licha; www.panskalicha.cz

 

1       Małgorzata Morsztyn / Atylla

  1. Żaneta Skowrońska / With You / Beethoven
  2. Karolina Mazurek / Pegasus HB

 

CDIOJY Hagen (GER); www.psi-events.de

 

  1. CDIOY – Wiktoria Siergie / Up Date
  2. CDIOJ – Mateusz Cichoń / Furst Dinnerhall.

 

 

SKOKI:

 

CSIOJ/CSIOY Hagen (GER); www.psi-events.de

 

CSIOY:

  1. Alicaj Grygier / Albert K / Candillo’s Boy
  2. Jarosław Koziarowski / Ahlert / Coriano 24
  3. Anna Szlezinger / Forest Gump / Escudero L
  4. Klaudia Siarkiewicz / Caprini 3 / Caronimo
  5. Paulina Malinowska / Ordan / Sobieski Ambrosio

 

CSIOJ:

  1. Wojciech Dahlke / Orson / Vandamme
  2. Monika Jackiewicz / Hetman / Hurysa
  3. Krzysztof Retka / Don Roberto
  4. Antoni Strzałkowski / En Viable / Rossini
  5. Konrad Kargol / Dolores / Vagant
  6. Klara Kostrzewa / Rockella S

 

CSIO5* Rotterdam; www.chio.nl

 

  1. Aleksandra Lusina / Castello / Ekwador / Omar-Plus-S
  2. Antono Tomaszewski / Trojka
  3. Dawid Rakoczy / Rotmistrz / Unisco / Pankracy
  4. Jarosław Skrzyczyński / T M N Coriana / Quintera

 

Tagi: lista   zagranica   starty  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks