Zajęcia doszkalające w dyscyplinie skoków z Panem Hubertem Szaszkiewiczem

Nadesłany przez Konrad Rychlik 13.01.2011 17:00 (1644 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Szkolenie kadr

W dniach 08-09.01.2011 odbyły się pierwsze, teoretyczne zajęcia z cyklu zajęć doszkalających dla trenerów i instruktorów związanych z dyscypliną skoków prowadzone przez Pana Huberta Szaszkiewicz.W sumie w zajęciach wzięlo udział 69 osób. Przypominamy, że kolejne szkolenie z cyklu, odbędzie się w terminie 05-06 luty 2011 na identycznych zasadach jak styczniowe, natomiast pierwsze zajęcia praktyczno-teoretyczne z końmi planowane są na pierwszą połowę marca (miejsce i zasady udziału zostaną ogłoszone w terminie poźniejszym).

Zgłoszenia na zajęcia lutowe  prosimy przesyłać (do 26 stycznia br.) do Konrada Rychlika, do Biura PZJ: konrad.rychlik@pzj.pl. Opłaty, identyczne jak za zajęcia styczniowe należy wpłacać na konto Polskiego Związku Jeździeckiego. 

Tagi: Skoki   szkolenie   Szaszkiewicz  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks