Ranking Pucharu Polski WKKW po III Eliminacji

Nadesłany przez Milena Barszczewska 28.06.2012 10:20 (1160 odsłon) Więcej wpisów tego autora
WKKW

W ostatni weekend - 22-24 czerwca 2012 w Białym Borze odbyła się III Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy zdobywali punkty w konkursach międzynarodowych: CIC1*, CCI1*, CIC2* oraz CIC3*, w którym jednocześnie rywalizowano o Mistrzostwo Polski Seniorów w WKKW.Tytuł Mistrza Polski Seniorów zdobył Paweł Warszawski, który jednocześnie umocnił się na pozycji lidera Pucharu Polski w tej kategorii. Drugie miejsce w rankingu zajmuje srebrny medalista Mistrzostw - Paweł Spisak, a trzecie dzięki zwycięstwu w CIC2* - Artur Społowicz. W kategorii Juniorów prowadzenie objęła Aleksandra Grzybkowska, na miejscu drugim znajduje się Zuzanna Burkert, a na trzecim Aleksander Kadłubowski. Juniorzy Młodsi zdobywali punkty przede wszystkim podczas Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, ale również podczas zawodów w Białym Borze – Mateusz Sarnecki zajął 5 miejsce w CCI1*, zainkasował 37 punktów i objął drugie miejsce w rankingu. Na czele tej kategorii wiekowej pozostaje Julia Elzanowska, a na miejscu trzecim Wiktoria Knap.

 

Kolejna IV Eliminacja Pucharu Polski WKKW odbędzie się już za dwa tygodnie – 13-15 lipca podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko, Zapraszamy!

Tagi: WKKW   puchar   polski   klasyfikacja  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks