Festiwal Jeździecki Baborówko

Nadesłany przez Monika Tkaczuk 02.07.2012 10:38 (3166 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Już tylko dwa tygodnie pozostały do Festiwalu Jeździeckiego Baborówko, który odbędzie się w dniach 13-15 lipca 2012 r. na hipodromie w Baborówku k. Poznania.W tym roku rozegrane zostaną dwa konkursy międzynarodowe w WKKW - CIC1* oraz CIC2*, w ramach którego zawodnicy rywalizować będą o tytuł Mistrza Polski Młodych Jeźdźców WKKW. Odbędą się także konkursy narodowe klasy L i P dla młodych koni i zawodników rozpoczynających swoją sportową karierę.

 

Oprócz zmagań sportowych dla gości przybyłych do Baborówka organizatorzy przygotowali bogaty program dodatkowy m.in. konkursy zaprzęgów, pokazy psów, a także specjalny program dla najmłodszych - zajęcia sportowe, edukacyjne i kulturalne.

 

Połączenie sportowej rywalizacji z dobrą zabawą i aktywnym spędzaniem wolnego czasu mają sprawić, aby impreza przybrała charakter „rodzinnego pikniku z końmi”, dlatego zapraszamy do spędzenia letniego weekendu pełnego wrażeń na hipodromie w Baborówku!

Szczegóły na: www.festiwal.baborowko.pl

 

Źródło: materiały prasowe organizatora

 

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks