Parada Jeździecka 2012 - informacja prasowa organizatora

Nadesłany przez Monika Tkaczuk 06.09.2012 15:00 (4877 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Organizatorzy imprezy znanej pod nazwą Parada Jeździecka oficjalnie ogłosili dziś, że rozpoczęły się przygotowania do kolejnej, czwartej już edycji tego wspaniałego widowiska. W tym roku zapraszamy Was do łódzkiej Hali Sportowej MOSiR w dniach 22-25 listopada.Parada Jeździecka 2012

 

Parada Jeździecka jest inicjatywą promującą jeździectwo na najwyższym światowym poziomie. To dobrze przemyślana i perfekcyjnie przygotowana impreza, której organizatorami są prawdziwi miłośnicy koni, wkładający w to co robią całe swoje serca. Jej uczestnikami od lat są nie tylko wytrawni jeźdźcy i artyści jeździectwa, ale także wszyscy Ci, którzy lubią dobrą zabawę, niezapomniane emocje i sport w najlepszym wykonaniu!

 

„Zawitają do nas najlepsi jeźdźcy i najwspanialsze konie, nie zabraknie także znanych i lubianych osób z polskiego showbiznesu, które zmierzą się w fascynującym konkursie gwiazd! Mamy zamiar w tym roku podnieść poprzeczkę tak wysoko, że nawet my chcemy mieć problem z jej przeskoczeniem w przyszłości” powiedział w wywiadzie dla mediów główny organizator - Jerzy Trzeciak.

 

Przypomnijmy, że odbyły się już trzy edycje tego widowiska ( 2008 Spodek Katowice, 2010 Hala Stulecia Wrocław, 2011 Hala Atlas Arena Łódź) i wszystkie odbiły się głośnym echem w mediach i w świecie jeździectwa. W tym roku impreza przekracza wszelkie granice! W programie poza mistrzowskimi pokazami sportów i akrobacji konnych, znalazły się Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody CSI**, połączonych z czymś, co nigdy wcześniej nie miało miejsca, walką o Puchar Parady Jeździeckiej! Jest to wydarzenie o tyle istotne, że będziemy świadkami premierowej edycji tej klasyfikacji, w której corocznie wyłaniany będzie najlepszy jeździec imprezy. Specjalnie na tą okazję stworzony zostanie niezależny system rankingowy Turnieju, prezentujący w czasie rzeczywistym profile zawodników oraz wyniki ich rywalizacji. A wszystko to w asyście najlepszych sędziów oraz na wysokiej klasy podłożu Pro Sable.

 

Dokładny program zostanie opublikowany już niedługo na stronie internetowej wydarzenia.

Bilety będzie można nabyć od połowy września za pośrednictwem strony internetowej www.paradajezdziecka.pl, w sieci Tickepro oraz w kasach Hali Sportowej MOSiR w łodzi przy ulicy Skorupki 21.

 

Informacji o imprezie udzielają:

Joanna Delawska,

tel.: 697 092 694

e-mail: biuro@paradajezdziecka.pl

www: www.paradajezdziecka.pl/

facebook: facebook.com/paradajezdziecka

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks