Leksykon Jeździectwa Polskiego KONNO PO SŁAWĘ

Nadesłany przez Lidia Chomentowska 30.01.2013 12:00 (6069 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Kliknij, aby zwyświetlić oryginalny obraz w nowym oknieNawiązując do wcześniejszych zapowiedzi oraz uprzednio zamieszczanych informacji na naszej stronie internetowej, dotyczących Leksykonu Jeździectwa Polskiego „Konno po Sławę”, autorstwa Pana Witolda Duńskiego, miło nam poinformować, że od grudniu 2012 roku to wyjątkowe i bardzo wartościowe wydawnictwo jest w sprzedaży. Bardziej szczegółowe informacje o zawartości Leksykonu mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej Witold Duński - Konno po Sławę.Leksykon został wydany w dwóch tomach, w twardej oprawie, na kredowym papierze o objętości 1850 stron z 1260-ma fotografiami. Zawiera 460 biogramów ludzi, którzy od ponad stu lat tworzyli historię polskiego jeździectwa. Zainteresowanych zakupem Leksykonu zapraszamy do biura Polskiego Związku Jeździeckiego (adres: 01-687 Warszawa, ul. Lektykarska 29). Zamówienie można przesłać pocztą (adres j.w.) lub za pośrednictwem poczty mailowej (pzj[at]pzj.pl). Osoby zamawiające Leksykon pocztą lub mailem proszone są o dokonanie wpłaty na konto PZJ nr: 37 11602202 0000 0000 40788638. W tytule przelewu prosimy podać hasło „Leksykon” wraz z imieniem i nazwiskiem (lub nazwą firmy) zamawiającego o oraz dokładny adres do wysyłki. Koszt Leksykonu – 250,00 zł (za dwa tomy), w przypadku dyspozycji wysyłki przesyłką pocztową należy dodatkowo dokonać wpłaty w wysokości 21,00 zł (czyli 271,00 zł).

 

Gorąco zachęcamy do nabycia tego unikalnego wydawnictwa, a organizatorów zawodów zachęcamy do zakupu Leksykonu na nagrody dla zawodników, bądź jako upominki dla uczestników. Prosimy również Wojewódzkie Związki Jeździeckie oraz kluby o pomoc w rozprowadzeniu Leksykonu w naszym środowisku.

Marcin Szczypiorski

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks