Pierwszy dzień CAVALIADY

Nadesłany przez Marek Szewczyk 07.03.2013 21:30 (1071 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki

Z trzech konkursów w skokach przez przeszkody każdy zakończył się zwycięstwem zawodnika innej narodowości.Duńczyk Martin Dinesen Neergaard dosiadający konia Zilagro wygrał konkurs szybkości dużej rundy. Drugie miejsce w tym konkursie mimo jednej zrzutki (4 sekundy karne) zajął Jarosław Skrzyczyński na Zazou HBC. Polak był nalepszy z tych, którzy zdobywają punkty do klasyfikacji Ligi Europy Centralnej PŚ, jako że konkurs ten był pierwszą częścią finału PŚ LEC.Trzecie miejsce w konkursie (a drugie w klasyfikacji LEC) zajął Laszlo Toth (Węgry) na koniu Isti. Czwarta w konkursie była Anna Gromzina (Rosja) na Pimlico i nadal pozostaje liderką klasyfikacji LEC, do której liczą się zarówno punkty zdobywane w Warszawie, jak i wcześniejszy dorobek.

Konkurs nr 1 (mała runda) zakończył się zwycięstwem Łukasza Appela na Quite Donaldson, a w konkursie nr 2 (średnia runda) najlepszy był Jur Vrieling (Holandia) na KM Carrera.

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks