Awans Jarosława Skrzyczyńskiego

Nadesłany przez Marek Szewczyk 09.03.2013 10:30 (1172 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki

Dwa zwycięstwa Holenderki Jody van Gewren drugiego dnia CAVALIADYDzień Kobiet (8 marca) na warszawskim Torwarze (CSI***-W) stał pod znakiem dominacji Holenderki Jody van Gerwen. Na koniu Acord wygrał konkurs potęgi skoku, a na Tantalusie triumfowała w konkursie dużej rundy. W rozgrywce tego ostatniego (II część finału PŚ LEC) wystąpiło w sumie aż 13 par, wśród nich 4 Polaków. Najwyżej z nich  - na 4. miejscu - uplasował się Jarosław Skrzyczyński na Balouzino. Dało mu to 17 pkt. do klasyfikacji PŚ (był drugi spośród tych, którzy walczą w finale PŚ) i awans na 3. miejsce. Najwięcej punktów (20) zdobył Węgier Laszlo Toth, który na koniu Isti zajął 3. miejsce. Węgier awansował z 8. miejsca na 6.

 Po II półfinale w LEC prowadzi nadal Rosjanka Anna Gromzina, choć zdobyła tylko 1 punkt do klasyfikacji, gdyż miała jedną zrzutkę w podstawowym przejeździe.

Konkurs małej rundy wygrała Natalia Simonia (Rosja) na Zanzibarze, a średniej jej rodak Mikhaił Shemshelev na klaczy  Cornetta.

 

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks