Polacy blisko

Nadesłany przez Marek Szewczyk 10.03.2013 10:45 (1030 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki

Żaden z trzech konkursów rozegranych podczas sobotniej Cavaliada Warszawa nie zakończył się zwycięstwem polskiego zawodnika, ale we wszystkich byli widoczni i zajmowali wysokie miejsca.Dwa konkursy zaliczane były do rankingu FEI. Pierwszy z nich to finał średniej rundy (zwykły z rozgrywką, 145 cm). Wygrał go Gunnar Klettenberg na L.B. Carnaval la Silla. Drugie miejsce zajął Andrzej Głoskowski na Crosie. 

Drugi konkurs zaliczany do rankingu Longinesa to Speed and Musik, czyli konkurs szybkości (145 cm). Najszybciej parkur pokonał Gerfied Puck (Austria) na koniu Glock's W'Bo B. Trzecie miejsce zajął Maksymilian Wechta na klaczy Boliwia.

Zawodnik ten był też drugi w porannym finale małej rundy (dwufazowy, 130/135 cm), gdzie dosiadał klaczy Calanda. Wygrał Sandor Szasz (Węgry) na kl. Ferrana.

Tagi: Skoki   ranking   konkurs szybkości  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks