Skrzyczyński trzeci w klasyfikacji PŚ LEC

Nadesłany przez Marek Szewczyk 10.03.2013 18:56 (1164 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki

Suzanne Tepper wygrywa Grand Prix, Jarosław Skrzyczyński zajmuje trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji PŚ Ligi Europy Centralnej.Do rozgrywki trudnego konkursu Grand Prix na warszawskiej Cavaliadzie awansowało 13 par, w tym troje Polaków. Ostatecznie trzy czołowe miejsca zajęły same panie. Wygrała Suzanne Tepper na klaczy KM Wish. Warto przypomnieć, że Holenderka triumfowała w Warszawie w 2010 roku. Drugie miejsca zajęła Ewa Mazurowska na kl. Ponita, a trzecie - Rosjanka Anna Gromzina na kl. Pimlico.

Piotr Morsztyn (Osadkowski van Halen) oraz Jarosław Skrzyczyński (Balouzino) mieli po jednej zrzutce i zajęli imiejsca: 8. i 12. odpowiednio.

Trójka zawodników, którzy wywalczyli prawo startu w finale PŚ w Goeteborgu, to: 1. Anna Gromzina, 2. Kristaps Neretnieks (Łotwa), 3. Jarosław Skrzyczyński.

Finał rundy młodzieżowej wygrał Maksymilian Wechta na kl. Boliwia, a konkurs ostatniej szansy - Krzysztof Tarasek na Brando du Rouet.

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks