Ponownie jeździec z USA

Nadesłany przez Marek Szewczyk 28.04.2013 20:56 (1104 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki

Amerykanka Beezie Madden (koń Simon) zwyciężczynią finału PŚ w skokach, który rozgrywany był w Goeteborgu. Jarosław Skrzyczyński w finałowym konkursie już nie startował.Podobnie jak przed rokiem Steve Guerdat (SUI) przegrał walkę o pierwsze miejsce w finale PŚ dopiero w barażu z zawodnikiem z USA. Tym razem była to Beezie Maden (przed rokiem Rich Fellers). Dosiadający wał. Nino des Buissonnets  Steve Guerdat wystartował w rozgrywce pierwszy i postawił wszystko na jedną kartę, ale zakończyło się to dwiema zrzutkami. Amerykanka pojechała znacznie wolniej, ale na czysto i wygrała.

Trzecie miejsca zajął Kevin Staut (FRA) na klaczy Silvana HDC.

W dwunawrotowym konkursie finałowym miało prawo startować 25 najlepszych zawodników, w związku z tym Jarosław Skrzyczyński nie brał w nim udziału, gdyż po dwóch dniach sklasyfikowany został na 35. miejscu. Z trojga jeźdźców z Ligi Europy Centralnej w niedzielnym konkursie wystąpił tylko Łotysz Kristaps Neretnieks (konie Conte Bellini, Continue), sklasyfikowany ostatecznie na 21. miejscu.

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks