Aleksander Kadłubowski w "20" mistrzostw Westfalii juniorów w WKKW

Nadesłany przez Marek Szewczyk 05.05.2013 21:30 (1174 odsłon) Więcej wpisów tego autora
WKKW

Na zawodach w Everswinkel (3-5 V) startował jeden junior oraz dwóch seniorów z Polski. Junior to Aleksander Kadłubowski, który oba konie - Drop i Devin du Maury - uplasował w czołowej "20" CIC*. Na obu nie miał błędów w krosie, a jedynie niewielkie przekroczenie normy czasu. Miejsca na obu koniach były następujące: 19. m. Drop z wynikiem  62,40 (52,80 - 1,60 - 8), 20. m. Devin du Maury  63,20 (58,4 - 0,80 - 4). Startowało 56 par, ukończyło 40. Konkurs CIC* dla juniorów był jednocześnie mistrzostwami Westfalii w kategorii juniorów i młodych jeźdźców.

Dwaj nasi zawodnicy uplasowali się w czwartej "10"; Jacek Jeruzal na kl. Flandria zajął 46. miejsce w CIC* z wynikiem 75,20 (62,8- 4,40- 8), a Jan Kamiński na Seniorze był 48. w CIC** z wynikiem 89,00 (60,0 - 20 za czas - 9).