I Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Nadesłany przez Milena Barszczewska 06.05.2013 14:57 (719 odsłon) Więcej wpisów tego autora
WKKW

W ostatni weekend kwietnia na terenie Hipodromu w Sopocie odbyła się I Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizowali o punkty rankingowe w trzech konkursach międzynarodowych (CIC***, CIC** i CIC*) oraz w trzech konkursach krajowych (klasa P, L i LL).

W kategorii Seniorów liderem został Kamil Rajnert reprezentujący barwy klubu CSJ Coval Biały Bór, który zwyciężył w konkursie CIC**. Na drugim miejscu w tej kategorii jest Paweł Warszawski z LKJ Gabon Walewice, który zdobył 59 pkt. za 9 m-ce w konkursie CIC***. Trzecie miejsce zajmuje Jan Mossakowski, który na Niagarze uplasował się na 6 miejscu w konkursie CIC**.W konkursie CIC* najwyżej sklasyfikowanym polskim juniorem została Zuzanna Burkert na Lublinie (11 miejsce) i to ona została liderem Pucharu Polski WKKW w kategorii Juniorów.

Juniorzy Młodsi natomiast zdobywali punkty w konkursach krajowych, w klasie LL zwyciężyła Julia Kania, reprezentująca JKS Trawers Warszawa, co pozwoliło jej na objęcie pierwszego miejsca w rankingu Pucharu Polski WKKW w kategorii Juniorów Młodszych. W kategorii kuców, która w tym sezonie rozgrywana jest po raz pierwszy, prowadzi Zofia Pogodzińska dzięki 13-tej lokacie w klasie P.

Szczegółowe rankingi znajsują się w zakłądce sport/wkkw/rankingi

Kolejna Eliminacja Pucharu Polski WKKW odbędzie w trzeci weekend maja (16-18.05) na terenie Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval Biały Bór.

Zapraszamy na oficjalną stronę Pucharu Polski WKKW: www.ppwkkw.pl

Tagi: WKKW   puchar polski  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks