Niespodzianka w Rzymie

Nadesłany przez Marek Szewczyk 25.05.2013 18:02 (1179 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Ukraina odniosła historyczne (bo pierwsze) zwycięstwo w Pucharze Narodów na CSIO***** w Rzymie.Armia zaciężna Aleksandra Oniszczenki, bez niego samego w składzie, pokonała Niemców i Francuzów, chociaż ekipy te wystąpiły w bardzo silnych składach. O zwycięstwie musiała zadecydować rozgrywka między wymienionymi drużynami. Niemców reprezentował w rozgrywce Ludger Beerbaum na Chamanie. Ukończył ze zrzutką. Francuz Patrice Delaveau na Orient Express HDC też miał jeden błąd, ale był wolniejszy. Urodzony w Brazylii Cassio Rivetti na Temple Road ukończył zaś bez zrzutek, ale z 3 pkt. k. za przekroczenie normy czasu, co dało Ukrainie zwycięstwo. Zespół ten wystąpił w składzie:

Casio Rivetti / temple Road 0 - 4

Oleg Krasyuk / Nobylis 0 - 0

Urlich Kirchoff / Verdi 4 -4

Katharina Offel / Pour de Poussage 4 - 0

Wyniki: 1. UKR 8 (3-50,61 w rozgr.); 2. GER 8 (4-40,84); 3. FRA 8 (4-41,84); 4. ITA 17; 5. GBR i SWE po 28; 7. SUI 37; 8. ESP 44 pkt. k. 

Tagi: CSIO   Puchar Narodów  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks