Dwa Mazurki pierwszego dnia w Sopocie

Nadesłany przez Marek Szewczyk 13.06.2013 22:30 (1113 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki

Dwa konkursy wygrali polscy jeźdźcy pierwszego dnia CSIO*** w Sopocie. W Pucharze Narodów wystartuje 13 ekip. Polska wylosowała nr 3.Pierwszego dnia CSIO rozegrano trzy, a właściwie 4 konkursy. Do konkursu tzw. dużej rundy zapisano aż 120 koni, więc zgodnie z przepisami trzeba go było podzielić na dwie serie. W jednej triumfował Włoch Emanuele Gaudiano na koniu Chicago, a w drugiej - Juan Alvarez del Castillo z Argentyny na Premiere. W obu seriach Polacy byli wysoko: w pierwszej 2. miejsce zajął Marek Lewicki na Abigej, a w drugiej - Jarosław Skrzyczyński na Balouzino był trzeci.

Wcześniej Polacy zdominowali konkurs nr 2 (dwufazowy, 135 cm). Wygrał Łukasz Wasilewski na Arakornie, drugi był Grzegorz Psiuk na Aresie, a trzeci Marcin Będkowski na Casino L.

Ten ostatni jeździec wygrał z kolei konkurs nr 1. dla młodych koni, na 7-letnim wałachu Baldessarini. Drugi był Mściwoj Kiecoń na Raddomirze H, a trzeci Włoch Riccardo Pisani na Golden Gun.

W Pucharze Narodów polska ekipa wystąpi w składzie: Andrzej Lemański - Bischof L, Łukasz Koza - El Camp, Łukasz Wasilewski - Wavantos v't Renvillehoeve, Igor Kawiak - Centiono du Ry.

Kolejność startu w PN: 1. ITA, 2. FIN, 3. POL, 4. NOR, 5. HOL, 6. SUI, 7. BEL, 8. DEN, 9. SWE, 10. GER, 11. CZE, 12. ARG, 13. HUN.

Pełne wyniki dostępne są na stronie organizatora: www.hipodrom.sopot.pl oraz http://eventcontent.hippoonline.de/

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks