Kolejne dwa Mazurki w Sopocie

Nadesłany przez Marek Szewczyk 14.06.2013 21:30 (1125 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki

Drugiego dnia CSIO*** w Sopocie Polacy wygrali dwa konkursy, ale w Pucharze Narodów nie zakwalifikowal się do II nawrotu.Nasz zespół miał po I nawrocie tyle samo punktów (9) co Belgia, Dania i Szwajcaria, ale o tym, która z tych ekip wejdzie na 5. i 6. miejscu do II nawrotu - bowiem zgodnie z propozycjami kwalifikowało się do niego tylko sześć najlepszych ekip - zdecydowała suma czasów trzech najlepszych zawodników. Weszły Belgia i Szwajcaria, a Polska i Dania zajęły 7. miejsce ex aequo.

A oto wyniki naszych zawodników:

Andrzej Lemański - Bischof L 12 pkt. k.

Łukasz Koza - El Camp  5

Łukasz Wasilewski - Wavantos v't Renvillehoeve 4

Igor Kawiak - Centino du Ry 0

Wyniki Pucharu Narodów:

1. SWE 8; 2. BEL 13; 3. HUN 14; 4. NOR 17; 5. HOL 21; 6. SUI 41; zespoły, które nie startowały w II nawrocie: 7. POL i DEN po 9; 9. GER 13; 10. FIN i CZE po 17; 12. ARG 19; 13. ITA 25 pkt. k.

Dwa zwycięstwa, jakie odnieśłi nasi reprezentanci, miały miejsce w konkursach dla młodych koni. Konkurs dla 6-latków wygrał Jarosław Skrzyczyński na koniu Casanova, a dla 7-latków - Marcin Będkowski na Baldessarini, powtarzając sukces z pierwszego dnia.

W konkursie nr 5 (zwykły, 140 cm) najlepszy okazał się Patrick Spits (Belgia) na Uletta van de Dwerse Hagen.

Pełne wyniki dostępne są na stronie organizatora: www.hipodrom.sopot.pl oraz http://eventcontent.hippoonline.de/

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks