Tym razem trzy Mazurki

Nadesłany przez Marek Szewczyk 15.06.2013 18:53 (1192 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki

Trzeciego dnia CSIO**** w Sopocie usłyszeliśmy aż trzy Mazurki. Dwie amazonki podzieliły pierwsze miejsce w konkursie sześciu barier, pokonując 190 cm.Pierwsze zwycięstwo dla polskich barw zanotował Krzysztof Ludwiczak, wygrywając na koniu Chacco La Loi finałowy konkurs dla koni 6-letnich. Drugie Mściwoj Kiecoń, który na Digisport Cavalier był najlepszy w finałowym konkursie dla koni 7-letnich.

Podobnie jak pierwszego dnia, konkurs dużej rundy (dwufazowy), musiał być podzielny na dwie serie, gdyż jeźdźcy zapisali do niego 120 koni. Jedną serię wygrał Krzysztof Ludwiczak na koniu Zoweja, a drugą - Alexis Trosch z Argentyny na koniu Remonta Parforce Cooper.

W konkursie sześciu barier 1. miejsce podzieliły Niemka Denise Sulz (koń Cortez EGE) i Dunka Karina Rie Truelsen (Quite Quick), pokonując bezbłędnie 190 cm. Atak na 2 metry się nie powiódł.

Pełne wyniki dostępne są na stronie organizatora: www.hipodrom.sopot.pl oraz http://eventcontent.hippoonline.de/

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks