Młodzi Polacy w Hagen

Nadesłany przez Marek Szewczyk 17.06.2013 14:09 (1134 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Adam Grzegorzewski (kuc Kalahari Duke) oraz Maksymilian Wechta (London) mieli po zrzutce w konkursach Grand Prix w swoich kategoriach. Polska ekipa zajęła ostatnie, 5. miejsce w CDIO pony.

Na CSIO w niemieckim Hagen przeznaczonym dla młodzieży, w Grand Prix dla pony Adam Grzegorzewski dosiadający kuca Kalahari Duke miał jeden błąd i zajął 16. miejsce (startowały 62 kuce). Również jeden błąd miał Maksymilian Wechta dosiadając Londona w GP dla młodych jeźdźców. Polak zajął 24. miejsce, a startowało 60 zawodników.

W CDIO dla młodych jeźdźców Paula Mańczak nie zakwalifikowała się do konkursu finałowego, a w finale B zajęła 7. miejsce na koniu Florestan (64,250%) oraz 8. na Urugwaj Ubierennyj (62,542%).

W CDIOP nasza ekipa zajęła ostatnie 5. miejsce, a z czeterech naszych reprezentantek 3 wystąpiły w finale A, a jedna w finale B.