Polacy za granicą

Nadesłany przez Marek Szewczyk 11.07.2013 14:34 (1165 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Mistrzostwa Europy młodych jeźdźców i juniorów w ujeżdżeniu w Compiegne, CSIO w Budapeszcie i CSI w Holandii, CAI w Nebanicach  oraz zawody rajdowe w Wielkiej Brytanii, oraz na Słowacji i na Litwie - w tych imprezach wystąpią Polacy w najbliższy weekend za granicą.

A w Polsce najważniejsze wydarzenie to międzynarodowe zawody w WKKW (CIC2*/1*/CCI2*/CCN) w Baborówku, które będą jednocześnie mistrzostwami Polski młodych jeźdźców. www.festiwal.baborowko.pl



MEMJ i MEJ w ujeżdżeniu, Compiegne (FRA); 10-14 VII

Kategoria młodych jeźdźców:

Mateusz Cichoń  (KJ „Lider” Radzionków), koń: Elderman

Anna Jędrzejczyk (Bez Przynależności Klubowej – Mazowsze), koń: Firefly

Paula Mańczak (Stow. CSJ Coval Biały Bór), koń: Florestan 19

Natalia Organista (KS Centurion), koń: Wento

 

Kategoria juniorów - niestety ze względu na kontuzję na ME nie pojechał Krystian Rychlik i z tego powodu dwaj polscy juniorzy wstartują tylko indywidualnie:

Jan Gawecki (KJ Aromer), koń: Quest

Tomasz Jasiński (Bez Przynależności Klubowej – Zachodniopomorskie), koń: Contendor

www.cdi.compiegne.equestre.com

 

CSIO***-W Budapeszt (HUN); 10-14 VII

Ekipa oficjalna:

Igor Kawiak (Bez Przynależności Klubowej), konie: Centino Du Ry, F Olympic Mh

Łukasz Koza (KJ „Trachy” Gliwice), konie: Chelsea Blue, Chito Blue, El Camp, (Chillando Blue - w ramach zawodów dla młodych koni CSIYH1*)

Piotr Morsztyn (KJ Osadkowski Sp. z o.o.), konie: Osadkowski Van Halen  (Osadkowski Key Leena - w ramach zawodów dla młodych koni CSIYH1*)

Łukasz Wasilewski (KJ  HBC  Lasocice), konie: Arakorn, Wavantos Vd Renvillehoeve

Radosław Zalewski (Stow. „Warszawski Klub Jeździecki”), konie: Chita, Duke Of Carneval, Enriques Of The Lowlands

 

Zawodnicy indywidualni:

Krzysztof Okła (Kielecki Klub Jeździecki), konie: Nanu Nana 3, Um Diabo

Marika Słowińska (Bez Przynależności Klubowej – Mazowsze), konie: Zagato (Viper - w ramach zawodów dla młodych koni CSIYH1*)

Antoni Tomaszewski (JKS Equita), koń: Trojka

www.csiobudapest.hu

 

CSI**/CSIYH* Koningsbosch (HOL); 11-14 VII

Michał Kaźmierczak (KJ „Leśna Wola”), konie: Apart, Stakorado, Woody (Choco Boy w ramach zawodów dla młodych koni CSIYH1*)

Klara Kostrzewa (KJ Centrum Hipiki Jaszkowo), konie: Wina, Wiske

Albert Ornat (KJK Szary Michałowice), koń: Warex Pleasure

Klaudia Siarkiewicz (SKJ “Trawers”), konie: Carla 113, Caronimo, Pearl 80

Julia Zawada (Bez Przynależności Klubowej – Mazowsze), konie: Calista 28, Clarabella C (Dariete Z, Wannebe 2 w ramach zawodów dla młodych koni CSIYH1*)

www.jumpingbosserheide.com

 

CAI-A/1/2 Nebanice (CZE); 10-14 VII 

 

CAI A1 (single)

Bartłomiej Kwiatek (SLKS „Książ), konie: Lokan, Niger

Weronika Kwiatek (JKS „Gogolewo”), koń: Igielin

Arkadiusz Szpojda (JKS „Jagodne”), konie: Laszka, Batalia

 

CAI A2 (pary)

Adrian Kostrzewa (KS „Idmar”)konie: Pluto 237 Prado, Favory Kloe, Maestoso Garba

Jacek Kozłowski (Fundacja KJ „Zbyszko”) (2 zaprzęgi), konie: Centuria , Bajka ; Mango Action 0050

Waldemar Kaczmarek (LKS “Chersoń Bielin”), konie: Cytronic, Cyprian, Cedroso

Hubert Wojciechowski (KS “Idmar”), konie: Ben Hur, Brave Indian

Marek Baryłko (SLKS „Książ”), konie: Blues, Malibu

www.nebanice.com

 

CEI* Kurtuvenai (LTU); 12-14 VII

Beata Szlezyngier-Jagielska (KJ „Leśny”) koń: Cesihus

 

CEI** Mengusovce (SVK)); 12-14 VII

Artur Landau (KJ “Champion”), koń: Amis

 

CEI***/** King Forest (GBR); 12-14 VII 

Kamila Kart (KJ “Champion”) koń:, Raila des Sables

www.kingsforest.co.uk

 

 

 

 

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks