Dziesiąta rocznica śmierci Karola Rómmla

Nadesłany przez Ewa Porębska Gomółka 17.07.2013 11:52 (900 odsłon) Więcej wpisów tego autora

W dziesiątą rocznicę śmierci, wszystkich życzliwych pamięci KAROLA serdecznie zapraszam na Mszę Świętą w Jego intencji, która zostanie odprawiona dnia 25 lipca 2013 (czwartek) o godzinie 17.00, w Kościele pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w MIŁONICACH.DZIESIĄTA ROCZNICA ŚMIERCI KAROLA RÓMMLA

 

25 lipca 2003 roku w wyniku tragicznego wypadku samochodowego odszedł od nas nasz Przyjaciel Karol RÓMMEL.

W dziesiątą rocznicę śmierci, wszystkich życzliwych pamięci KAROLA serdecznie zapraszam na Mszę Świętą w Jego intencji, która zostanie odprawiona dnia 25 lipca 2013 (czwartek) o godzinie 17.00, w Kościele pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w MIŁONICACH.

Kościół w Miłonicach zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od miejsca wypadku, w którym zginął Śp. Karol (poniżej opis dojazdu do Kościoła).

Jadąc drogą z Krośniewic do Łodzi (droga nr E 75), na wysokości miejscowości Miłosna (ok. 5 km od Krośniewic) należy skręcić w prawo, która to droga prowadzi do Miłonic (ok. 1,5 km).

Przed Mszą Świętą (ok. godz. 16.15), na miejscu wypadku (droga nr E 30) , przy postawionym pamiątkowym kamieniu, nastąpi złożenie wiązanki/ek kwiatów, zapalenie zniczy i chwila zadumy.

Zbiórka osób zainteresowanych udziałem w obu uroczystościach - o godzinie 15.45 przed kościołem w Krośniewicach, skąd wspólnie pojedziemy na miejsce tego tragicznego w skutkach wypadku, a potem do Kościoła w Miłonicach.

 

                                                                                                          Marcin Szczypiorski

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks