Otwarcie wystawy ANIMALS

Galeria Karafka Sztuki
Nadesłany przez Admin 19.07.2013 17:06 (887 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Szanowni Państwo,
mam zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy ANIMALS do galerii karafka sztuki.
Wystawa ta pokazuje niezwykle zróżnicowane podejście wielu artystów do jednego tematu, jakim są zwierzęta. Dla jednych są one tylko tłem lub elementem kompozycji, u innych natomiast stanowią temat wiodący. Anna Ziaja maluje przede wszystkim ludzi, ale w wielu jej obrazach i grafikach w naturalny sposób pojawiają się zwierzęta. Józef Wilkoń tworzy głównie rzeźby i obrazy zwierząt w których w perfekcyjny sposób wydobywa charakterystyczne cechy każdego stworzenia. Natomiast w pracach Ewy Lasek malowanych z niezwykłą dbałością o szczegóły, znajdziemy zwierzęta pełne ruchu lub zamyślenia. Jakub Dominik tworzy pozytywny, wręcz magiczny świat, w którym spotkać można niepokojąco kolorowe koty. Natomiast w ekspresyjnych dziełach Leszka Jampolskiego odnaleźć można inspiracje sztuką Dalekiego Wschodu.

Aby poznać malarskie spojrzenie na temat zwierząt, takich artystów jak Dorota Brodowska, Janusz Gałuszka, Jakub Orliński, Bogna Czechowska i Dominika Owczarek, serdecznie zapraszamy na wystawę.
Wernisaż odbędzie się w czwartek 25 lipca 2013r. o godzinie 19 w galerii karafka sztuki w
al.Jerozolimskich 121/123.

animals_wystawa

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks