Ranking Pucharu Polski WKKW

Nadesłany przez Milena Barszczewska 22.07.2013 9:19 (775 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Kolejna Eliminacja Pucharu Polski WKKW zakończona. Tym razem zawodnicy zdobywali punkty do rankingu podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko w konkursach krajowych klasy L i P oraz międzynarodowych: CIC*, CIC** i CCI**, w którym jednocześnie walczono o tytuł Mistrza Polski Młodych Jeźdźców.Na prowadzenie w grupie seniorów wysunął się Kamil Rajnert, który zdobywając 41 punktów za 3 miejsce w konkursie CIC*, przesunął dotychczasowego lidera Pawła Warszawskiego na drugie miejsce. Na trzeciej pozycji  umocnił się Paweł Spisak, który na klaczy Pasja zajął 3 miejsce w konkursie CIC**. Sytuacja w tej kategorii wiekowej staje się co raz bardziej zacięta, różnice między zawodnikami w pierwszej dziesiątce pozwalają zachować szanse na końcowe zwycięstwo wszystkim zawodnikom z czołówki.

W kategorii Juniorów, pod nieobecność dotychczasowej liderki Aleksandry Grzybkowskiej, na prowadzenie wysunął się Aleksander Kadłubowski, który zwyciężył w konkursie CIC**. W kategorii Juniorów Młodszych na prowadzeniu umocniła się Wiktoria Knap, która na klaczy Reja zdobyła punkty rankingowe w konkursie CIC*, natomiast na drugie miejsce wysunęła się zawodniczka LKJ „Hippologia” Strzegom, która zajęła 5 miejsce w konkursie CNC P.

Wszystkich zawodników i sympatyków Pucharu Polski WKKW zapraszamy na V Eliminację do Sopotu, która odbędzie się w dniach 02-04.08.2013.

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks