Udany debiut Anety Profaskiej na ME!

WOLTYŻERKA, Ebreisdorf (AUT)
Nadesłany przez Joanna Gębarowska 05.08.2013 14:48 (3599 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Woltyżerka

Za bardzo udany debiut możemy uznać start naszej reprezentantki Anety Profaska w Mistrzostwach Europy Juniorów w Woltyżerce, rozgrywanych w austriackim Ebreisdorfie w dniach 30.07-04.08.2013 r.


Nasza Juniorka, startująca na koniu Andalou 3 lonżowanym przez Lonżującą Ines Nies zajęła ostatecznie 16 miejsce, w I rundzie z wynikiem 6,587, pokonując 23 zawodniczki i dosłownie ocierając się o finał. Do udziału w finale (do którego kwalifikuje się  15 najlepszych zawodniczek I rundy) zabrakło naprawdę niewiele, bo tylko 0,034punkta.


Niemniej  start należy uznać za bardzo udany, zwłaszcza, że nasza 16-letnia  zawodniczka dopiero w tym sezonie zadebiutowała na imprezach rangi międzynarodowej.


Serdecznie gratulujemy!

Tagi: mistrzostwa   woltyżerka   europy   Austria   Ebreisdorf  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks