Juan Jose Verdugo, Królewska Wyższa Szkoła Jazdy w Jerez de la Frontera, w Polsce.

Nadesłany przez Anna Golańska 13.08.2013 14:56 (2621 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Już po raz drugi w Polsce, dnia 28-30.09.2013r mamy zaszczyt gościć światowej klasy trenera Juana Jose Verdugo z Królewskiej Wyższej Szkoły Jazdy „Fundacion Real Escuela Andaluza del Arte Ecuestre“ w Jerez de la Frontera. Podczas swojego pobytu Juan Jose Verdugo poprowadzi klinikę jeździecką w Klubie Jeździeckim Huzar.Juan zajmuje się w Real Escuela szkoleniem ujeżdżeniowym koni Grand Prix i jeździ w spektaklach ramię w ramię ze srebrnym medalistą olimpijskim Rafaelem Soto, z którym prowadzą stajnię.Trener zajmuje się tradycyjnym ujeżdżeniem, ale również stylami jazdy tradycyjnymi dla Hiszpanii.

Szkolenie odbędzie się w Klubie Jeździeckim Huzar w Józefowie, 50 km od Warszawy. Zapraszamy uczestników z końmi oraz słuchaczy.

Dla kogo jest to szkolenie?

• dla ujeżdżeniowców, skoczków,

• dla średniozaawansowanych (warto jest obrać dobry kurs na początku drogi) i zaawansowanych jeźdźców (od klasy l do grand prix włącznie)

• dla jeźdźców chcących poprawić swoje umiejętności, dosiad w klasycznej jeździe konnej

• dla jeźdźców chcących poprawić umiejętności swojego konia (kadencja, zebranie, ruch konia)

• dla pasjonatów wyższej szkoły jazdy konnej

• dla osób chcących poznać lub udoskonalić styl doma vaquera, lagarrocha, alta ascuela


Szczegóły szkolenia: http://www.kjhuzar.pl/klinika_Jose%20Verdugo.htm http://www.kjhuzar.pl/

Ksenia Samsel 510 029 179 i Blanka Satora 660 38 77 84

Rezerwacje: biuro@kjhuzar.pl


Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks