Niemcy ponownie najlepsi

Nadesłany przez Marek Szewczyk 22.08.2013 18:14 (987 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Ujeżdżenie

Ekipa Niemiec zdobyła złoty medal w klasyfikacji drużynowej ME w ujeżdżeniu rozgrywanych w duńskim Herning.

Obie Polki nie zakwalifikowały się do Grand Prix Special.Po czterech latach przerwy drużyna Niemiec (a właściwie Niemek, bo cztery panie) sięgnęła po tytuł mistrzowski w klasyfikacji drużynowej na imprezie rangi mistrzostw kontynentu. Srebrny medal dla Holandii, a brązowy dla Wielkiej Brytanii.

Pełne wyniki dostępne są na stronie www.scg-nl.nl

 

W konkursie Grand Prix, który był też pierwszą częścią rywalizacji indywidualnej, wystąpiły dwie Polki. Katarzyna Milczarek z og. Ekwador została oceniona na 66,626%, co dało jej 40. miejsce, a Żaneta Skowrońska z kl. Salmag With You - na 63,40%, co uplasowało ją na 56. miejscu. A ztem obie Polki nie zakwalifikowały się do drugiego etapu rywalizacji indywidualnej - do GP Special, w którym ma prawo startu tylko czołowa "30" z Grand Prix.

 

W konkursie tym najwyżej została oceniona mistrzyni olimpijska z Londynu - Charlotte Dujardin z koniem Valegro. Jej wynik - 85,942% to nieoficjalny rekord jeśli chodzi o wysokość oceny w  Grand Prix. Drugie miejsce zajęła zwyciężczyni ostatniego finału PŚ - Niemka Helen Langehanenberg dosiadająca og. Damon Hill NRW - 84,377%.

Konkurs GP Special rozegrany zostanie w piątek, a GP Freestyle - w niedzielę.

 

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks