ME Szilvasvarad - dwa złote medale dla Polski!

Nadesłany przez Milena Barszczewska 25.08.2013 14:50 (827 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Powożenie

Z wielką przyjemnością informujemy o dużym sukcesie naszej reprezentacji podczas MEM w powożeniu, która wróci z dwoma złotymi medalami!

Mistrzynią Europy w kategorii juniorów na kucach została MONIKA ŚWIĘCICKA 

Mistrzem Europy w kategorii młodych powożących został FILIP NOWACKI

Marcin Kilańczyk wygrał ostatnią próbę - zręczności i w klasyfikacji końcowej uplasował się na 6 pozycji.

wyniki końcowe  - zobacz

galeria z rozdania medali Mistrzom (udostępniamy dzięki uprzejmości Hippoevent / Jaqueline Zimmerman) - zobaczMonika Święcicka, wygrywając 2 próby - ujeżdżenie i zręczność -  uzyskała prawie 12 punktową przewagę nad drugą w klasyfikacji końcowej Viktorią Gosweiner z Austrii.

Dla przypomnienia w zeszłym roku zawodniczka z tym samym koniem - Erdyl Celebration - zajęła 2 miejsce w Wr. Neustadt

Filip Nowacki po dobrym wyniku w pierszej próbie i 5 miejscu, wyrał maraton a w ostatniej próbie zajął 3 miejsce. Wygrał z przewagą 2,24 punta z Jacqueline Pirhofer z Austrii.

W zeszłym roku zawodnik zajął 6 miejsce w MME w Wr. Neustadt gdzie startował również z koinem Lalaka. 

Marcin Kilańczyk 13 po pierwszej próbie ale udany start w maratonie gdzie zajał 3 miejsce i wygrana próba zręczności spowodowały że ostatecznie awansował o 7 lokat - na 6 miejsce.

W zeszłym roku Marcin Kilańczyk brał udział w ICKD World Trophy (International Collevtive for Kids Driving) rozgrywanym równolegle z MME w Wr. Neustadt, gdzie w swojej kategorii z koniem Sorento (duży koń) zajął 3 miejce.

 

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks