ME Szilvasvarad - dwa złote medale dla Polski!

Nadesłany przez Milena Barszczewska 25.08.2013 14:50 (795 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Powożenie

Z wielką przyjemnością informujemy o dużym sukcesie naszej reprezentacji podczas MEM w powożeniu, która wróci z dwoma złotymi medalami!

Mistrzynią Europy w kategorii juniorów na kucach została MONIKA ŚWIĘCICKA

Mistrzem Europy w kategorii młodych powożących został FILIP NOWACKI

Marcin Kilańczyk wygrał ostatnią próbę - zręczności i w klasyfikacji końcowej uplasował się na 6 pozycji.

wyniki końcowe  - zobacz

Monika Święcicka, wygrywając 2 próby - ujeżdżenie i zręczność -  uzyskała prawie 12 punktową przewagę nad drugą w klasyfikacji końcowej Viktorią Gosweiner z Austrii.

Dla przypomnienia w zeszłym roku zawodniczka z tym samym koniem - Erdyl Celebration - zajęła 2 miejsce w Wr. Neustadt

Filip Nowacki po dobrym wyniku w pierszej próbie i 5 miejscu, wyrał maraton a w ostatniej próbie zajął 3 miejsce. Wygrał z przewagą 2,24 punta z Jacqueline Pirhofer z Austrii.

W zeszłym roku zawodnik zajął 6 miejsce w MME w Wr. Neustadt gdzie startował również z koinem Lalaka.

Marcin Kilańczyk 13 po pierwszej próbie ale udany start w maratonie gdzie zajał 3 miejsce i wygrana próba zręczności spowodowały że ostatecznie awansował o 7 lokat - na 6 miejsce.

W zeszłym roku Marcin Kilańczyk brał udział w ICKD World Trophy (International Collevtive for Kids Driving) rozgrywanym równolegle z MME w Wr. Neustadt, gdzie w swojej kategorii z koniem Sorento (duży koń) zajął 3 miejce.