Egzamin eksternistyczny na stopień Instruktora Szkolenia Podstawowego

Nadesłany przez Jadwiga Gawryłkiewicz 06.09.2013 13:49 (1398 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Instytut Edukacji i Sportu w Olsztynie oraz Ośrodek Jeździecki „Senny” zapraszają instruktorów rekreacji ruchowej ze specjalnością  jazda konna na  egzamin eksternistyczny  na stopień Instruktora Szkolenia Podstawowego.

Termin egzaminu:  18 września 2013r.

Miejsce egzaminu : Ośrodek Jeździecki „Senny” – Jan Jurkiewicz, ul. Św. Huberta 6, 84-360 Nowęcin k/Łeby.

Warunki uczestnictwa, informacje i zapisy :  Zdzisław Czaplicki - tel. 603765292,  e-mail- biuro@instytutolsztyn.plProgram egzaminu :

1. egzamin teoretyczny :  teoria jazdy konnej z elementami teorii sportu, utrzymanie i żywienie koni, opieka weterynaryjna .

2. egzamin praktyczny : opieka stajenna, zademonstrowanie umiejętności z zakresu ujeżdżenia klasy P, pokonanie standardowego toru przeszkód, prowadzenie zajęć na ujeżdżalni, szkolenie początkującego jeźdźca na lonży.

Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks