Robert Uchwat 3. w Pezinoku

Nadesłany przez Marek Szewczyk 08.09.2013 22:51 (2466 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki

Bez sukcesów w najważniejszych konkursach w Arezzo (CSIO***) oraz w Czerniachowsku (CSI****). Jedynie na Słowacji, w CSI** Robert Uchwat dosiadający konia Gorgio W zakwalifikował się do rozgrywki w Grand Prix i zajął w niej 3. miejsce.

 

 Na CSIO*** w Arezzo Polacy w dwóch najważniejszych konkursach wypadli słabo. W Pucharze Narodów podzielili ostatnie, 11. miejsce z ekipą Holandii z wynikiem 20 pkt. w pierwszym nawrocie. Nasi reprezentanci zanotowali następujące wyniki: Marek Lewicji/Abigej - 12 pkt.; Krzysztof Ludwiczak/Zoweja - 8; Igor Kawiak/Centino du Ry - 4; Aleksandra Lusina/Caius - 8.

Wygrał zespół Brazyli z wynikiem 8 pkt.

W Grand Prix wystartowało tylko dwóch Polaków. Igor Kawiak (Centino du Ry) z 8 pkt. zajął ostatecznie 34. miejsce, a Marek Lewicki (Abigej) zrezygnował z ukończenia konkursu.

 

Na CSI**** w Czerniachowsku, w GP 23. miejsce zajął Łukasz Wasilewski na wał. Wavantos v't Renvillehoeve z wynikiem 12 pkt. karnych. Łukasz Koza (Cito Blue) oraz Jarosław Skrzyczyński (Crazy Quick) wycofali się w trakcie przjazdów. Wcześniej Skrzyczyński wygrał jeden z konkursów (145 cm) na koniu Baltazar du Rouet.

 

CSI** Pezinok (SVK); 5-8 IX

Grand Prix

1.  Hanno Ellermann (EST) Zacharov TN 0-0-39,72

2.  Marian Stangel (SVK) Badarco 0-0-45,46

3.  Robert Uchwat (POL) Giorgio W 0-0-45,47

......

8.  Sławomir Uchwat (POL) Negro 4-88,42

28. Michał Kaźmierczak (POL) Stakorado 12-93,21

     st. 36 koni, uk. 30

Tagi: CSI   CSIO   Grand Prix  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks