Kalendarz 2006

Nadesłany przez Michał Wróblewski 20.10.2005 18:20 (2895 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Dyscypliny

Uprzejmie przypominamy o składaniu wniosków w sprawie organizacji zawodów szczebla centralnego na rok 2006 (mistrzostwa/puchary Polski, zawody ogólnopolskie oficjalne, zawody ogólnopolskie).
Komisja Skoków PZJ prosi ewentualnych organizatorów zawodów w 2006 roku o zapoznanie się z wykazem planowanych imprez o zasięgu ogólnokrajowym oraz startów reprezentacji Polski w zawodach międzynarodowych za granicą.Przedstawiamy projekt "Kalendarza 2006 - skoki". W tabeli zostały podane terminy oraz ranga zawodów, na które zainteresowani mogą jeszcze składać wnioski o organizację.
 
Przypominamy o upływającym 31 października terminie nadsyłania do biura PZJ zgłoszeń organizacji zawodów we wszystkich dyscyplinach jeździeckich.

Jednocześnie informujemy, że zostały definitywnie ustalone terminy zawodów międzynarodowych w Polsce, które zgłosiliśmy do Kalendarza Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI.

Tagi: zawody   Skoki   mistrzostwa   kalendarz   organizatorzy  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks