Halowy Puchar Polski - konkurs ofert.

Nadesłany przez Michał Wróblewski 16.06.2007 9:50 (1967 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki

Halowy Puchar Polski w Skokach jest cyklem zawodów cieszących się dużym zainteresowaniem zawodników, a co za tym idzie również organizatorów zawodów. Rosnącej randze rozgrywek powinny towarzyszyć coraz lepsza ich organizacja, doskonalenie warunków startu oraz atrakcyjne nagrody.
To wszystko przekłada się na wzrost zainteresowania publiczności, telewizji i innych mediów, a w konsekwencji zaczyna stanowić ciekawą ofertę dla potencjalnych sponsorów.Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego ogłasza konkurs ofert dla ewentualnych organizatorów cyklu konkursów Halowego Pucharu Polski w Skokach:

  1. Kategorie wiekowe: Seniorzy, Młodzi Jeźdźcy, Juniorzy. 
  2. Liczba zawodów: 6 kwalifikacji plus finał. 
  3. Konkursy eliminacyjne i finałowe rozgrywane będą w trakcie zawodów objętych kalendarzem PZJ. 
  4. Konkursami punktowanymi HPP będą niedzielne główne konkursy danej kategorii wiekowej rozgrywane według zasad Art. 238.2.1. Zawodnicy kwalifikują się do nich zgodnie z regulaminem dyscypliny skoków. W konkursie można startować na dwóch koniach. Do kwalifikacji liczy się lepszy wynik.

Podstawowe wymagania:

  1. Współpraca z organizatorami zawodów. 
  2. Zapewnienie dodatkowej puli  nagród co najmniej w konkursie finałowym  lub całym cyklu konkursów  kwalifikacyjnych i finałowym HPP. 
  3. Promocja zawodów -  Internet, prasa, radio, TV.

Oferty prosimy składać w zamkniętych kopertach w biurze Polskiego Związku Jeździeckiego w Warszawie przy ul. Lektykarskiej 29, do dnia 25 czerwca br. Komisyjne otwarcie ofert nastąpi 27 czerwca w czasie posiedzenia Prezydium Zarządu PZJ.

Ewentualne zapytania prosimy kierować do biura PZJ: pzj@pzj.pl

Tagi: Skoki   konkurs   oferty  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks