Kwalifikacje do MP w Skokach przez Przeszkody

Nadesłany przez Konrad Rychlik 21.06.2007 14:10 (2111 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki

Biuro PZJ informuje, że zgodnie z zaakceptowaną przez Zarząd decyzją Komisji Skoków, zasady kwalifikacji do Mistrzostw Polski w 2007 roku pozostają niezmienione w stosunku do ubiegłorocznych (dwukrotne ukończenie Grand Prix na ZOO dla seniorów i młodych jeźdźców oraz dwukrotne ukończenie finału rundy juniorskiej na ZOO dla juniorów).Warunki kwalifikacji (2 x Grand Prix na ZOO do 4 pkt. - seniorzy i młodzi jeźdźcy oraz 2 x finał rundy juniorskiej na ZOO do 4 pkt. - juniorzy) opisane w regulaminie dyscypliny skoków  na 2007 rok będą obowiązywały w kwalifikacjach do Mistrzostw Polski w 2008 roku.

Przypominamy, że na zawodach CSI w Warce (20 - 22 lipca br.) mogą wystartować, za zgodą PZJ juniorzy, którzy kończą w 2007 roku 16 lat. Juniorzy, którzy ukończyli 16 lat w 2007 roku mają prawo wystartować na tych zawodach w konkursie Grand Prix w przypadku zdobycia kwalifikacji wynikających z propozycji zawodów.

Tagi: Skoki   juniorzy   komisja   kwalifikacje   ZOO  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks