Co Nowego w Skokach ?

Nadesłany przez Łukasz Jankowski 03.08.2007 17:10 (1926 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki
Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodych Jeźdźców - Auvers (26-29.07.2007)

We francuskim Auvers rozegrano 56 edycję ME J i MJ. Polska wystawiła w obu kategoriach wiekowych reprezentacje, które ukończyły mistrzostwa plasując się poza pierwszą dziesiątką klasyfikacji drużynowej. Do finału rywalizacji indywidualnej zakwalifikował się Mściwoj Kiecoń.



WYNIKI JUNIORZY:
I Półfinał - Juniorzy

1. Nicolas Bidon Daurella -Shakespeares Son-Hiszpania 0/78.49
2. Jens Van Der Steichel -Risque Tout Van Orti -Belgia 0/79.02
3. Malin Hansen -Alvarito H-Norwegia 0/82.35
.................................
42. Paulina Wielgorska-Volkswagen Radon- 4/101.74
57. Piotr Sikorski-Prezent- 8/83.55
74. Aleksandra Musiał-Wento Carbo Asecura - 11/96.69
91. Małgorzata Wardzała-Opar- 18/108.54

Konkurs Zespołowy - Juniorzy

1. Szwecja 9.00

  • Alexander Zetterman Lotus F 4 0 0/43.62
  • Linn Widmark Barquard 5 0 0/46.51
  • Eleonor Bellander Fleur De Lis 12 0 8/44,91
  • Marta Elander-Wisten Briscar 0 4 0/42.32

2. Niemcy 9.00

  • Andre Schroder Ontario 60 1 0 0/45.81
  • Antonia - Selina Brinkop Konto 0 4 0/47.26
  • Jan Wernke Adelaide 9 0 8 0/45.33
  • Patrick Stuhlmeyer Feuerfunke 4 4 4/38.69

3. Francja 12.00

  • Sophia Mariller Kolea Du Chateau 6 5
  • Julia Dallamano Multimed Marokko 0 0
  • Laura Faye Iana Des Fontaines 5 0
  • Igor Kawiak ABC CRI CRI 9 1

.........................................................
17. Polska 38

  • Małgorzata Wardzała Opar 9
  • Paulina Wielgorska Volkswagen Randon 14
  • Piotr Sikorki Prezent 15
  • Aleksandra Musiał Wento Carbo Asecura 15
Finał-Juniorzy

1. Ex Alexander Zetterman -Lotus F-Szwecja 0 + 0 = 0
1. Ex Andre Schroder -Ontario 60-Niemcy 0 + 0 = 0
1. Ex Daniel Neilson-High Tone Z-W. Brytania 0 + 0 = 0
1. Ex Hendrik Jan Schuttert -Odin-Holandia 0 + 0 = 0
1. Ex Henri Kovacs-Baccara-Węgry 0 + 0 = 0

Klasyfikacja Końcowa

1. Andre Schroder -Ontario-Niemcy 0 + 1 + 0 + 0 + 0 = 1
2. Daniel Neilson -High Tone Z-W.Brytania 0 + 4 + 0 + 0 + 0 = 4
3. Martin Fuchs -Karin II CH-Szwajcaria 6 + 0 + 0 + 0 + 1 = 7
4.Ex Alexander Zetterman -Lotus F-Szwecja 4 + 4 + 0 + 0 + 0 = 8
4.Ex Marta Elander-Wisten -Briscar -Szwecja 0 + 0 + 4 + 4 + 0 = 8
4.Ex Hendrik Jan Schuttert -Odin-Holandia 0 + 4 + 4 + 0 + 0 = 8
4.Ex Henri Kovacs -Baccara-Węgry 0 + 4 + 4 + 0 + 0 = 8
8. Romeo Syfring -Scally-Szwajcaria 0 + 4 + 0 + 4 + 1 = 9
9. Antonia-Sel Brinkop -Konto -Niemcy 2 + 0 + 4 + 1 + 4 =11
10. Manuel Anon -Loreal Dutah-Hiszpania 0 + 0 + 4 + 8 + 0 =12

WYNIKI - MŁODZI JEŹDŹCY :
I Półfinał

1. Mściwoj Kiecoń-Euforia 76.77
2. Maikel Van Der Vleuten -AudiS Parlama Douch-Holandia 77.78
3. Wesley Heydens -Personality-Holandia 78.61
.........................
51. Stanisław Przedpełski-Carlon 95.52
56. Monika Dulczewska-Lady Like 98.67
64. Paweł Kaliciński-Potomak 103.44
68. Julia Zawada-Key Largo 3 105.91

Konkurs Zespołowy

1. Wielka Brytania 12

  • Charllotte Platt Paulien II 8 4
  • Gemma Plumley Continue B 0 0
  • Georgie Strutton Little Lefanie 0 0
  • William Whitaker Carnaval Path 16 rez.

2. Niemcy 26.00

  • Christoph Bruse Audrey D 0 8
  • Tanja Sprehe Nugat 8 5
  • Denise Sulz Fambus 23 8
  • Felix Hassmann Horse GymS Carefina 1 4

3. Holandia 30.00

  • Wesley Heydens Personality 0 4
  • Michel Hendrix Vivace 13 10
  • Patrick Van Der Schans Sir Corland 4 16
  • Maikel Van Der Vleuten AudiS Parlama Douch 4 8

..........................

11. Polska 37.00

  • Paweł Kaliciński Potomak 16
  • Julia Zawada Key Largo 3 9
  • Stanisław Przedpełski Carlon 16
  • Mściwoj Kiecoń Euforia 12
Finał

1. Emanuele Gaudiano -Uppercut DS-Włochy 0 + 0 = 0
2. Ex Kim Larsson -Future-Szwecja 0 + 4 = 4
2. Ex Wesley Heydens -Personality-Holandia 4 + 0 = 4
..........................
30. Mściwoj Kiecoń-Euforia elim.

Klasyfikacja końcowa

1. Wesley Heydens-Personality-Holandia 0.92 + 0 + 4 + 4 + 0 = 8.92
2. Emanuele Gaudiano-Uppercut DS-Włochy 7.57 + 1 + 4 + 0 + 0 = 12.57
3. Gemma Plumley-Continue B-W. Brytania 6.52 + 0 + 0 + 4 + 5 = 15.52
4. Georgie Strutton -Little Lefanie-W. Brytania 7.50 + 0 + 0 + 4 + 5 = 16.50
5. Kim Larsson-Future-Szwecja 4.44 + 5 + 4 + 0 + 4 = 17.44
6. Alexandra Fricker-Granny Smith-Szwajcaria 5.71 + 4 + 5 + 0 + 5 = 19.71
7. Felix Hassmann-Horse GymS Carefina-Niemcy 2.96 + 1 + 4 + 8 + 5 = 20.96
8. Andreas Schou-Taagerups Agenda-Dania 4.38 + 4 + 4 + 4 + 5 = 21.38
9. Christoph Bruse-Audrey D-Niemcy 2.55 + 0 + 8 + 0 +12 = 22.55
10. Jack Ansems-VDL Groep Camara-Holandia 3.47 + 0 + 4 +16 + 0 = 23.47
........................
30. Mściwoj Kiecoń-Euforia elim.

Tagi: Skoki   mistrzostwa   FEI   puchar   juniorzy   jeźdźcy   eliminacje   wyniki   młodzi   grand  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks