Co Nowego w Skokach

Nadesłany przez Łukasz Jankowski 13.09.2007 16:30 (2462 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Skoki

W drugim tygodniu września rozegrano dwie rundy tegorocznej edycji FEI Nations Cup w: Callgary i Pradze. W tym samym czasie w Rosji i Portugalii rozegrane zostały CSI, zaś w kraju Zawody Ogólnopolskie.W kanadyjskim Pucharze Narodów vice-mistrzowie świata wyprzedzili mistrzów świata, natomiast w stolicy Czech triumfowali liderzy rozgrywek FEI NC.

W czeskim CSIO wystartowała szóstka polskich jeźdźców. Konkurs Grand Prix praskiego CSIO był jednocześnie 9 konkursem kwalifikacyjnym eliminacji Pucharu Świata w Lidze Centralnej Europy - Subliga Południowa. Najwyżej sklasyfikowanym jeźdźcem rywalizującym w LCE był Czech Ales Opatrny i on wywalczył komplet eliminacyjnych punktów.  

W tym samym dniu, w położonym niedaleko polskiej granicy rosyjskim Czerniakowsku, rozegrano w tym roku najwyżej dotowane w Europie Środkowo-Wschodniej CSI, w których licznie wystartowali reprezentanci Polski.

Na drugim końcu Europy w portugalskiej miejscowości Comporta podczas trzygwiazdkowego CSI również mielismy swojego reprezentanta.

 

CSIO w kanadyjskim Calgary miały najwyższą w tym roku na świecie pulę nagród, toteż wystartowało wielu czołowych jeźdźców Europy.

 

W kraju, po 4 tygodniowej przerwie rozegrano Zawody Ogólnopolskie, które miały miejsce w Starogardzie Gdańskim.

Tagi: Skoki   FEI   puchar   świat   eliminacje   Praga   Starogard  
Dodaj niusa do 'Ulubionych' w serwisach społecznościowych
Blinklist del.icio.us Digg Fark Furl Newsvine Reddit Simpy Spurl Yahoo Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Plus Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks