Zestawienia >> Ewidencja gospodarzy torów i delegatów technicznych

Wykaz zawiera listę gospodarzy torów i delegatów technicznych, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. W razie pytań, wątpliwości lub w przypadku zauważenia błędu prosimy o kontakt z Biurem PZJ.
 

Legenda do zestawienia GT


Nazwisko WZJ Rodzaj Kategoria

Ostatnia aktualizacja danych z dnia:2018-02-17 13:11:09


Lp. Nazwisko, Imię WZJ Nr BGT BDT CGT CDT DGT DDT
1 Akszak - Okińczyc Łukasz MAZ 1059 L GT 1
2 Bartkowiak Robert WIE 5398 L GT 1
3 Bocian Krzysztof LUL 11608 L GT 2
4 Chrzanowski Bogdan SLA 514 L GT 1
5 Cichecki Marek OPO 515 L GT 2
6 Dąbrowski Andrzej WIE 11617 L GT 2
7 Galuba Adam MAZ 18127 L GT 1/I
8 Gałczyński Jacek WIE 576 L GT L DT
9 Głuszek Maciej 10061 L GT
10 Gontowiuk Jerzy LUB 2198 L GT 2
11 Helak Stanisław WIE 625 L GT 1/I L DT
12 Jarecki Bogusław ZPO 646 L GT L DT
13 Jasiński Stanisław ZPO 648 L GT 1
14 Kierzek Krzysztof KPO 3794 L GT 1
15 Konarski Marcin DOS 1234 L GT 1 L GT/I L DT/C
16 Konarski Paweł DOS 2958 L GT L A DT
17 Koszołko Robert LUL 4322 L GT 2
18 Kowala Tomasz LUB 9749 L GT 2 L L GT L DT
19 Kowerski Jacek ZPO 727 L DT
20 Koziarowski Krzysztof MAL 733 L GT 1/I
21 Laskowski Wiesław WIE 783 L GT 1
22 Mandecka- Turczyńska Joanna MAL 827 L K GT L DT
23 Markiewicz Marek ZPO 837 L GT 2
24 Masłowski Michał KPO 12047 L GT 2
25 Masłowski Piotr KPO 1599 L GT 1
26 Michałek Marcin LOD 1571 L GT
27 Miechowicz Daniel ZPO 1186 L GT 2
28 Mossakowski Tomasz WIE 6847 L DT L DT
29 Osicki Mateusz 12781 L K GT L K DT
30 Pekaniec Maciej PKA 1813 L GT 2
31 Pękalski Jacek DOS 927 L GT 1
32 Piechota Daniel 3815 L GT
33 Podgórski Mieczysław MAZ 955 L GT 1
34 Próchniak Tomasz LUL02* 14341 L GT 2
35 Próchniak Tomasz LUL 14341 L GT 2
36 Ratajczak Jan MAZ 11547 L GT 1
37 Ruprecht Mateusz LOD 3138 L GT 2
38 Skobrtal Anna MAL 17580 L GT 1
39 Skrzypczyk Bartosz 4069 L GT 1
40 Sobkowiak Roman WIE 17397 L GT 1
41 Sokołowski Piotr WIE 3803 L GT
42 Staniszewski Piotr 26065 L GT
43 Sydow Robert 1045 L GT 2
44 Szrajer Herbert SWK 1266 L GT 2
45 Szustorowski Łukasz MAZ 2131 L GT 1
46 Szymoniak Tadeusz WIE 9733 L GT 2
47 Świderski Dariusz OPO 9727 L GT 2
48 Tarant Szymon WIE 1089 L GT 1/I
49 Twardowski Grzegorz POM 1102 L GT 2
50 Uchwat Sławomir PKA 1576 L GT 1

Ilość wszystkich stron: 2
Pierwsza Ostatnia