Zestawienia >> Ewidencja lekarzy weterynarii

Wykaz zawiera listę lekarzy weterynarii, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. W razie pytań, wątpliwości lub w przypadku zauważenia błędu prosimy o kontakt z Biurem PZJ.
 

Nazwisko WZJ Uprawnienia Paszporty Pomiar kucy

Ostatnia aktualizacja danych z dnia:


Lp. Nazwisko, Imię WZJ UPR. Paszporty Pomiar kucy Próby antydopingowe Licencja
1 Adamowicz - Różycka Maria
mariaadamowicz@rakowiec.pl
MAZ T
2 Adamowska Magorzata
gabinetwet24@gmail.com
POM X X T
3 Bereznowski Andrzej
__/___-__-__
andrzej_bereznowski@sggw.pl
MAZ X X T
4 Bestry Agnieszka
abestry@gmail.com
MAZ X X T
5 Bobkiewicz Jacek
jbobkiewicz@hotmail.com
X X T
6 Borowiński Michał
borowinski@wp.pl
WIE X X X T
7 Buczyński Jarosław
konwet@poczta.onet.pl
LOD X X T
8 Chajęcki Grzegorz
gchajecki@poczta.onet.pl
POM X X X T
9 Dziekan Przemysław
przemyslaw_dziekan@tlen.pl
MAZ X X X T
10 Firan-Kwaczyńska Agnieszka
__/___-__-__
agnieszkakwaczynska@gmail.com
WIE X X T
11 Gajos Katarzyna
gajka19@interia.pl
POM X X X T
12 Gątkiewicz Łukasz
601-553-236
lukasz.gatkiewicz@evan-vet.pl
SLA X X T
13 Gołyś Sławomir
s-golys1@tlen.pl
OPO X X T
14 Górski Kamil
kamil_gorski@sggw.pl
MAZ X X T
15 Grundwald Ryszard
grundwald@op.pl
WIE X X X T
16 Hecold Mateusz
m.hecold@wp.pl
MAZ X X T
17 Jankowiak Bartosz
b.jankowiak@klinika-konie.com.pl
WIE X X T
18 Januszewski Lech
lechjanuszewski65@gmail.com
ZPO X X X T
19 Kaczorowski Michał
mskaczorowski@gmail.com
MAZ X X T
20 Kaczyńska Anna
__/___-__-__
annak101@wp.pl
PDL X X T
21 Kalinowski Waldemar
waldek_kal@wp.pl
SLA X X T
22 Kalinowski Waldemar
waldek_kal@wp.pl
MAL X X T
23 Kańka Jacek
saroyan@jazdakonna.pl
MAL X X X T
24 Karcz Jarosław
601/946-001
lzjp@poczta.onet.pl
LUL X X X T
25 Kasprzyk Jacek
bjm_kasprzyk@poczta.onet.pl
LUL X X T
26 Kmiecik Krzysztof
kmiecikwet@gmail.com
DOS X X T
27 Kołodziejski Zbigniew
vethorse@wp.pl
MAZ X X T
28 Kornaszewska Julia
bonafidewet@gmail.com
DOS X X T
29 Kornaszewski Michał
bonafidewet@gmail.com
DOS X X T
30 Kotowicz Waldemar
waldemar.kotowicz@gmail.com
LUL X X T
31 Koziej Andrzej
andrzej.koziej@interia.pl
SLA X X T
32 Kujawski Wojciech
wojciechkujawski@gmail.com
MAL X X X T
33 Kwiatkowski Jacek
jacek-vet@tlen.pl
LOD T
34 Łuczak Roman
romluczak@interia.pl
MAZ X X T
35 Maciak Krzysztof
507-102-752
k_maciak@wp.pl
LOD X X T
36 Maćkowiak- Bogucka Maja
maja.mackowiak@wp.pl
WIE X X T
37 Maj Sebastian
majsebastian.wet@gmail.com
MAL X X T
38 Matusz-Łukawska Aleksandra
a.matusz.lukawska@gmail.com
OPO T
39 Okoński Janusz
jokon1@o2.pl
MAZ X X X X T
40 Olszewski Andrzej
andrzejek58@wp.pl
POM X X T
41 Pacyńska Jadwiga
jagoda7607@wp.pl
WMA X X T
42 Pakulska Katarzyna
kasienka.pakulska@gmail.com
LUB T
43 Peczyński Zdzisław
topwet@pro.onet.pl
WMA X X T
44 Piekałkiewicz Wojciech
biuro@pdkrzeczna.pl
WMA X X X T
45 Podgórny Michał
m_podgorny@o2.pl
WIE X X T
46 Przewoźny Maciej
m.przewozny@klinika-konie.com.pl
WIE T
47 Rozpędek Wiktor
info@stadninavictor.pl
DOS X X T
48 Różycki Przemysław
przemodoc@wp.pl
DOS X X T
49 Rubersz Jarosław
j.rubersz@gmail.com
LOD X X T
50 Smelczyńska Anna
6013/500-90_
smelczynska@wp.pl
MAZ X X X T

Ilość wszystkich stron: 2
Pierwsza Ostatnia