Zestawienia >> Ewidencja odznak

Wykaz zawiera listę odznak, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. W razie pytań, wątpliwości lub w przypadku zauważenia błędu prosimy o kontakt z Biurem PZJ.
 

Nazwisko Data egzaminu Miejsce egzaminu Odznaki Powożenie Woltyżerka Rajdy Reining
Format daty: RRRR-MM-DD

Ostatnia aktualizacja danych z dnia:2018-05-19 19:37:12


Lp. Nazwisko, Imię Odznaki
1 Abelec Małgorzata
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu:2007-02-25 miejsce: Przymiłowice
2 Abraham Tomasz
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2006-06-10 miejsce: Popówek
3 Abram Małgorzata
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2014-02-08 miejsce: SK Rancho Pcim
4 Abramczuk Adrianna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2014-02-15 miejsce: SK Rancho Pcim
5 Abramska Martyna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2009-11-14 miejsce: KJ Szarża Bolęcin
6 Abratańska Karolina
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2012-08-24 miejsce: KS Bór Toporzysko
7 Adamczak Magdalena
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2011-08-11 miejsce: CH Jaszkowo
8 Adamczak Roman
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2012-05-29 miejsce: Stajnia Liljówka Stęszewko
9 Adamczak Witold
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu:2012-05-25 miejsce: Dworek i Stadnina Koni Jeziorki
10 Adamczak Aleksandra
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2010-04-16 miejsce: KJ Jeziorki Osieczna
11 Adamczewska Alicja
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu:2009-08-30 miejsce: KJ Jeziorki Osieczna
12 Adamczyk Klaudia
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2011-07-21 miejsce: OJ Wolica
13 Adamczyk Joanna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2008-06-22 miejsce: Stajnia Sawanka Truskaw
14 Adamczyk Aleksandra
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2012-07-12 miejsce: Stajnia Iskra Sztumskie Pole
15 Adamczyk Daria
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2012-10-13 miejsce: OJ Zbrosławice
16 Adamczyk Zuzanna
  • Woltyżerka - Srebrna
    Data egzaminu:2002-02-03 miejsce: UKS WANDA
17 Adamczyk Sonia
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2006-11-04 miejsce: Oj "Rywal" Grudziądz
18 Adamczyk Aleksandra
  • Ogólna - Złota
    Data egzaminu:2012-11-08 miejsce: KS Bór Toporzysko
19 Adamczyk Inez
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2008-04-26 miejsce: KJ Jeziorki Osieczna
20 Adamczyk Stanisław
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2013-08-09 miejsce: Centrum Hipiki Jaszkowo
21 Adamczyk Paulina
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2005-07-21 miejsce: Kalisz-Wolica
22 Adamczyk Julia
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2013-12-07 miejsce: OJ Zbrosławice
23 Adamczyk Nikola
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2013-02-16 miejsce: Rancho Pcim
24 Adamek Klaudia
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2013-09-13 miejsce: SK Rancho Pcim
25 Adamek Gabriela
26 Adamek Laura
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2004-03-27 miejsce: Toporzysko
27 Adamelak Dawid
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2008-04-26 miejsce: KJ Jeziorki
28 Adamenko Anna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2012-08-10 miejsce: Dworek i Stadnina Koni Jeziorki
29 Adametz Sandra
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2008-01-26 miejsce: OJ Rywal Grudziądz
30 Adamiak Maja
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2012-07-11 miejsce: Bukowisko Supraśl
31 Adamiak Karolina
32 Adamiec Beata
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2009-05-18 miejsce: THK Wolbórz
33 Adamiec Dawid
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2006-08-26 miejsce: Leśna Wola
34 Adamkiewicz Julia
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2013-08-04 miejsce: OJ Wolica
35 Adamkiewicz Marcin
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2007-07-22 miejsce: Starogard Gdański
36 Adamkiewicz Marta
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2007-08-26 miejsce: Nowy Ciechocinek
37 Adamkiewicz Aneta
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2009-05-30 miejsce: OJ Pegaz Dziemiany
38 Adamowicz Karolina
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2013-08-14 miejsce: OJ SENNY
39 Adamowicz Monika
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2011-03-26 miejsce: KJ BIK Gieniusze
40 Adamowicz Adrianna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2009-08-27 miejsce: SK Kierzbuń
41 Adamowska Magorzata
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2007-07-22 miejsce: Starogard Gdański
42 Adamowska Alicja
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2005-06-12 miejsce: Ksiażenice
43 Adamowska Wanda
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu:2007-08-02 miejsce: KS Pieńki Michałowo
44 Adamska Aleksandra
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2013-11-23 miejsce: KJ SZARŻA Bolęcin
45 Adamska Katarzyna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2005-08-18 miejsce: Kalisz-Wolica
46 Adamska Anna
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu:2007-05-27 miejsce: Książenice
  • Powożenie - Brązowa
    Data egzaminu:2010-08-06 miejsce: Stahnia Mikołajów Rokiciny
47 Adamska Agnieszka
  • Woltyżerka - Brązowa
    Data egzaminu:2010-08-18 miejsce: UKS Wanda-Lajkonik Poznań
48 Adamska Agnieszka
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2009-08-28 miejsce: KS Bór Toporzysko
49 Adamska Marta
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2012-04-14 miejsce: Przywidzki KJ Zielona Brama
50 Adamski Jakub
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu:2012-08-11 miejsce: Stajnia Liljówka Stęszewko

Ilość wszystkich stron: 302
Pierwsza 2 3 4 5 6 > Ostatnia